Helaas is geplande spreker sociaal psycholoog Sander van der Linden (Universiteit van Cambridge) door omstandigheden op het laatste moment verhinderd. Gelukkig is er een vervangende spreker gevonden: cultuursocioloog Peter Achterberg (Universiteit van Tilburg). Zijn lezing zal gaan over complotten.
Complottheorieën zijn overal. Maar waarom juist nu? In onze moderne informatiemaatschappij worden we bedolven onder informatie. Is dit de reden voor hun populariteit?
Cultuursocioloog Peter Achterberg (Universiteit van Tilburg) onderzoekt in deze lezing de complexe relatie tussen informatie, opleiding en complotdenken. Hij gaat dieper in op cruciale vragen:
Zoals altijd zal WiWa de avond openen met een toepasselijk zelfgeschreven nummer. Noortje Coninx zal ook enkele nummers ten gehore brengen. Journalist Ward Deckers leidt de avond in goede banen en zal je vragen voorleggen aan de spreker.
Kaartjes zijn verkrijgbaar via de Paradox-website en aan de deur. Studenten en bibliotheekleden krijgen op vertoon van hun pas gratis toegang. Stuur hiervoor een e-mail naar info@paradoxtilburg.nl. Dit evenement telt voor studenten van Tilburg University mee voor het Studium Generale-certificaat.
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang automatisch een update over ons programma.
© 2023, Science Café Tilburg